WYNIKI

Nadszedł czas ogłoszenia wyników. Pytanie nie było proste, a odpowiedzi były różne.  Ale jednak wybrałam. I książkę otrzymuje

Judyta z bloga przyjemnostki

I pozwolę zacytować sobie Jej odpowiedź na pytanie.
Co powinni przeczytać mężczyźni, aby lepiej zrozumieć kobiety?

Myślę, że żaden mężczyzna tak do końca nie zrozumie kobiety. Jednak może spróbować poznać jej myśli czytając książki przez nią ukochane. Nie ważne czy to jest "Przeminęło z wiatrem" czy "Norwegian Wood", ważne jest to, żeby postarał się odkryć, z którą bohaterką utożsamia się jego ukochana, w którym bohaterze się platonicznie kocha, o jakich wydarzeniach lub doświadczeniach marzy. Razem z czytaniem niech zanurzy się w fabule jak we wspomnieniach swojej kobiety, niech odkryje nad którymi fragmentami płakała, a z którymi się śmiała. 

A później ... ? Później, kiedy mu się to uda lub przynajmniej się starał, niech porozmawia o swoich odkryciach z ukochaną. Nawet jeśli do końca nie trafił ze swoimi domyśleniami to i tak największą nagrodą będzie pocałunek lub przytulenie pełne wdzięczności i miłości od swojej ukochanej. Nic tak nas kobiet nie wzrusza jak próba poznania i odkrycia naszych dusz przez mężczyzn, których obdarzamy miłością. My same często do końca siebie nie znamy, czasami nie rozumiemy, więc kiedy taką próbę podejmuje mężczyzna daje nam piękny dowód przywiązania, zainteresowania, miłości, czułości i zapowiedź wspólnej przyszłości.

Zwyciężczynię proszę o adres na e-maila, a wszystkim dziękuję za udział.

Komentarze

 1. Gratuluję Judycie! Swoją drogą piękne imię posiada zwyciężczyni :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję :) Słuszny werdykt, bo Judyta napisała naprawdę pięknie!

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo, bardzo się cieszę ! Odkąd ta książka pojawiła się w księgarniach marzyłam o nie, bo Audrey to dla mnie wzór kobiecości i klasy. Sprawiłaś, że jedna duszycfzkaq na Ziemi poczuła się BARDZO szczęśliwa :)
  Dziękuję :)

  mój adres mail - judyta.arsene@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 4. O kurka, a mnie minęła taka szansa... no nic, przynajmniej wpadłam na trop! :))

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękna wypowiedz, gratuluję Judycie.
  Guciamal

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

popularne posty