O książkach i czytaniu. Zbiór cytatów

Miłośnicy książek zrzeszeni na Facebooku uczcili Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich wydając zbiór cytatów o książkach i czytaniu. To pionierska akcja zainicjowana przez Wydawnictwo Bezkartek.pl Self-Publishing oraz grupę Książki Moja Miłość.

  
E-book jest uwieńczeniem wspólnej pracy wielu wspaniałych osób, które od 12 do 17 kwietnia 2011 roku dzieliły się  zebranymi cytatami na forum wydarzenia, stworzonego na portalu społecznościowym Facebook. Wynikiem akcji jest e-book pod tytułem "O książkach i czytaniu. Zbiór cytatów" wydany przez Bezkartek.pl Self-Publishing.

E-book można pobierać  za darmo ze strony wydawnictwa. 
>>  TUTAJ<<


To nie pierwszy tego typu projekt autorstwa Bezkartek, ponieważ wydawnictwo intensywnie promuje czytelnictwo organizując wiele akcji rozpowszechniających czytanie książek w formie zarówno elektronicznej jak i tradycyjnej.

Warto sięgnąć po niniejszą publikację, ponieważ zawiera cały wachlarz pięknych cytatów, które czyta się z wielką przyjemnością. Publikacja powinna spodobać się wszystkim, którzy  z pasją oddają się czytaniu. Natomiast tym, którzy czytać nie lubią, mogę jedynie zacytować słowa J.A. Kamieńskiego "Kto ksiąg nie miłuje, ten nie miłuje mądrości, a kto nie miłuje mądrości tępieje". Zalecam daleko idącą interpretację - komentuje Katarzyna Cymbalista-Hajib z wydawnictwa Bezkartek.pl Self-Publishing.

Obecnie trwa proces pisania pierwszej książki bez kartek na Facebooku. O akcji pisaliśmy TUTAJ. Środowisko wydawnicze wyczekuje tej publikacji. Wszyscy są ciekawi efektu wspólnej pracy zainicjowanej na Facebooku. Autorzy napisali już dużą część książki. Towarzyszą im przy tym różnorodne emocje, o których z pewnością opowiedzą, po ukończeniu dzieła.

Tymczasem wydawnictwo zaprasza do pobierania najnowszej publikacji stanowiącej zbiór cytatów zebranych przez użytkowników Facebooka.

Polecam wszystkim i zachęcam do ściągania.

Komentarze

  1. Akcja bardzo interesująca. A co do e-booka, to z pewnością go ściągnę:).
    Pozdrawiam!!

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

popularne posty