Przejdź do głównej zawartości

Nowy design :)

Potrzebowałam małej zmiany w życiu, nie wiem jeszcze czy na stałe, zaczynam więc od bloga. 
Z pewnością będę go dopracowywać i szlifować.
Poza tym chciałbym jeszcze stworzyć własne logo, ale to jeszcze przede mną.
Zmiany są podobno najlepsze, gdy są dokonywane małymi kroczkami, choć znam zbyt wielu takich, którzy preferują JEDYNIE zmiany radykalne. Ja zmieniam na razie szablon.
Przy okazji polecam świetną stronę z przepięknymi szablonami KLIK, którą podpatrzyłam u Kaye.

I jak? Lepiej czy gorzej?
Komentarze

 1. Wow, normalnie nie poznałam Twojego bloga, ale świetnie jest!

  OdpowiedzUsuń
 2. ładnie teraz wygląda :)
  sama też nie lubię radykalnych zmian, jedynie po kroczkach :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ładnie teraz blog wygląda ;) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Wybrałaś bardzo ciekawy szablon. Cieszę się, że mogłam się przydać ;)Zauważyłam też, że zmieniłaś zdjęcie, bardziej zgodne z obecną aurą :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wg mnie jest dużo lepiej u Ciebie na blogu z tym szablonem. Tak...jaśniej i weselej. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Klimatycznie, nastrojowo, przejrzyście - dobrze!

  :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Interesująca zmiana - taki minimalistyczny nieco szablon, ale przynajmniej człowiek skupia się na tym, co najważniejsze, czyli zawartości merytorycznej bloga:)
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 8. Najbardziej podoba mi się bibliofilka na plaży :) Nowy wygląd ładny, cho i stary też mi się podobał.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To niestety nie ja ;) Ale bardzo marzy mi się takie zdjęcie, może w tym roku uda się takie (chociaż podobne) zrobić :)

   Usuń
 9. Pewnie, że lepiej. Od razu jakoś tak... radośniej:)

  OdpowiedzUsuń
 10. Ładnie, nawet bardzo :) Radośnie i optymistycznie

  OdpowiedzUsuń
 11. Zmiany są dobre, a szablon śliczny. Jednak ja korzystam z innej strony i zaczęłam preferować białe wystroje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też chciałam właśnie jakis biały wystrój, ale jakoś zdecydowałam się na ten :)

   Usuń
 12. Korzystna zmiana:) Niedawno również zmieniłam wystrój.

  OdpowiedzUsuń
 13. Dziękuję dziewczyny za wszystkie opinie. Szablon też mi się bardzo podoba, ale potrzebowałam utwierdzenia mnie w przekonaniu :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Widocznie coś wisi w powietrzu, bo ja też u siebie pozmieniałam :-))) Bardzo ładny szablon :-) Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 15. Każdy potrzebuje zmian, na szczęście są szablony :). Ja niestety nie mam do nich przekonania, szukam, kombinuje i nic nie mogę wymyślić, najlepiej byłoby dopaść jakiegoś grafika komputerowego, który zrobiłby piękną, indywidualną stronę, eh... marzenie.
  Po zmianie szablonu cieplej jest u Ciebie :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

"Burza" William Shakespeare

Wydawnictwo: W.A.B. premiera: 07.11.2012 tytuł oryginału: The Tempest przekład: Piotr Kamiński oprawa: twarda z obwolutą " Burza " jest ostatnią w pełni samodzielną sztuką Shakespeare'a, który prawdopodobnie wtedy wyofał się z życia zawodowego w Londynie i przeniósł się do Stratfordu. Sprawiło to, że ów dramat często jest traktowany przez krytyków jako utwór pożegnalny, a nawet pewnego rodzaju artystyczny testament. Tworząc “ Burzę" przypuszczalnie  na przełomie 1610 i 1611 roku, Shakespeare miał 47 lat, jego główny bohater – Prospero prawie tyle samo – to dość istotny szczegół w kontekście interpretacji całości. Prospero łamie w finale różdżkę i topi księgi, Shakespeare odchodzi nie pozostawiając po sobie ani jednego rękopisu. Ale może nieco więcej o fabule. Jest ona bardzo prosta do streszczenia (uwaga, zdradzam prawie całość). Prospero, prawowity książę Mediolanu, pozbawiony tronu przez swego brata Antonia wspomaganego przez Alonsa

„The Crown. Oficjalny przewodnik po serialu” (Tom 2) Robert Lacey

Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece data wydania: 12 listopada 2020 r. tytuł oryginału:  The Crown: The Official Companion, Volume 2: Political Scandal, Personal Struggle, and the Years that Defined Elizabeth II tłumacznie:  Edyta Świerczyńska oprawa: twarda liczba stron: 312 Robert Lacey jest autorem wielu bestsellerowych biografii, w tym Henry'ego Forda, Eileen Ford i królowej Elżbiety II, a także kilku innych popularnych dzieł historycznych. Największą jednak sławę przyniosła mu ostatnio praca historyka w dramacie „The Crown”. „The Crown” to serial historyczny o zwyczajnej kobiecie, która przyszła na świat w niezwykłych okolicznościach. Późniejsze okoliczności jednakże sprawiły, że ta niespełna 26-letnia kobieta została brytyjską królową. 21 kwietnia Elżbieta II skończy 95 lat, a 6 lutego minęło 69 lat jej panowania. „The Crown” nie jest serialem dokumentalnym ani dokumentem fabularyzowanym. Wszystkie scenariusze, kostiumy, scenografia i plenery, jak i kreacje aktorów. opierają się

"Sonety" William Shakespeare

Wydawnictwo a5 wydanie: 09/2012 przekład: Stanisław Barańczak oprawa: twarda format:  148 mm x 210 mm liczba stron: 216 "Sonety" w biografii twórczej Szekspira są epizodem bardzo tajemniczym. Od momentu ich wydania, czyli od roku 1609 budzą kontrowersje i spory krytyków. Powstała masa książek i rozpraw poświęconych owemu dziełu. I do dziś nie wiadomo wszystkiego, możemy się jedynie domyślać tudzież czynić nadinterpretacje. Zagadek i pytań jest wiele. Szekspir 154 utworów nie opatrzył datą, nie wiemy więc kiedy powstały i w jakich okolicznościach. Kolejna sprawa to dedykacja - tajemnicze Mr. W. H. poróżniło szekspirologów (gdzie Barańczak niektórych nazywa pseudo-szekspirologami), ponieważ tożsamość pana W.H. nie jest rzeczą konieczną dla zrozumienia " Sonetów ". Wśród tych wszystkich zagadek jest jednak garstka faktów niebudzących żadnych wątpliwości. Po pierwsze kompozycja cyklu. Badacze i czytelnicy są zgodni, że całość rozpada się na dwie