Literacki Blog Roku, czyli trochę autopromocji...

Przede wszystkim bardzo mi miło znaleźć się w tak zaszczytnym gronie. Wiem, że konkurencja ogromna. Ale jestem zwolenniczką zdrowej rywalizacji, więc każdemu życzę powodzenia. 

W ogóle nie sądziłam, że prowadzenie bloga sprawi mi tyle przyjemności. Poznałam przez to wielu fantastycznych moli książkowych. Ponadto prowadzenie go zmotywowało mnie do przeczytania książek, które sobie kiedyś "odpuściłam". I jestem zaskoczona (pozytywnie oczywiście), jeśli chodzi o liczbę obserwujących mój blog,  ilość odsłon oraz komentarzy. 

Dziękuję Wszystkim, który się do tego przyczynili. 

A gdyby ktoś, nie oddał jeszcze głosu...

Każdy internauta może zagłosować na jeden, wybrany przez siebie blog tylko raz. Proces ten odbywać się będzie poprzez kliknięcie przycisku "Głosuj" przy informacji o wybranym blogu zamieszczonej na stronie konkursu, a następnie poprzez podanie własnego adresu mailowego. Następnie na adres mailowy wysyłany będzie link weryfikujący głos, dopiero po jego kliknięciu głos uznawany będzie za ważny.


Na mój blog można głosować  T U T A J

Komentarze

 1. Myślę, że w tym całym zestawieniu najważniejsze jest to, o czym piszesz w drugim akapicie swojej wypowiedzi :) Ja już swój głos oddałam, nie mogę tego zrobić powtórnie, ale gdybym mogła, zagłosowałabym na każdego bloggera ze "znanych" mi, bo jesteście (jesteśmy) naprawdę wspaniali ;) Pozdrowienia i powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 2. Domi - święta racja "jesteśmy naprawdę wspaniali" ;)

  Ewa i Guciamal - dzięki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak myślisz, na kogo zagłosowałam? :)))

  OdpowiedzUsuń
 4. @książkowiec niech mnie lich porwie, jeśli nie zagłosowałaś jak ja.

  OdpowiedzUsuń
 5. Książkowiec i Guciamal - jeszcze raz ro napiszę. Dziewczyny jesteście BOSKIE :))) Uwielbiam Was ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Guciamal - spotkamy się w Paryżu, żeby to obgadać. Pozdrawiam Elitę moli:)))

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

popularne posty